Skip to main content

Tänapäeva kiiretempolises maailmas, kus elu- ja töötingimused võivad ootamatult muutuda, on asjade ajutine ladustamine muutunud üha olulisemaks.

Siin on mõned näited, millal ja kellele võib asjade ajutine ladustamine olla kasulik: 

ERAISIKUD 

Koduomanikud. Koduomanikud võivad vajada miniladu, et hoida hooajalisi esemeid nagu talve- või suveriideid, spordivarustust, jõulukaunistusi või mööblit, mida nad ei soovi hetkel kasutada. 

Remonditööde teostajad. Inimesed, kes teevad oma kodus remonditöid, võivad ajutist ladustamist vajada, et kaitsta oma mööblit, elektriseadmeid ja muid esemeid tolmu ja kahjustuste eest. 

Kinnisvara müüjad ja ostjad. Kui olete müümas või ostmas kinnisvara, siis tõenäoliselt vajate ajutist ladu, et hoida esemeid, mis võivad segada kodu näitamist või kolimist. 

Ajutine elukoha vahetus. Kui olete ajutiselt tööülesannete tõttu mujal või ootamatult kodust eemal, võib minilao rent olla hea lahendus oma asjade turvaliseks hoiustamiseks. 

Hobigrupid. Erinevad hobisid harrastavad inimesed nagu võivad vajada turvalist ja mugavat miniladu, et hoida oma hobivarustust. 

Üliõpilased. Tudengid, kes ei saa oma üürikorteris kogu mööblit või isiklikke esemeid hoida, võivad kasutada miniladu suvevaheaegadeks või õpingute ajaks välismaal. 

Reisimine või pikaajaline eemalolek. Inimesed, kes reisivad pikka aega või elavad ajutiselt välismaal, vajad turvalist kohta oma asjade hoiustamiseks. 

ETTEVÕTTED JA ASUTUSED 

Ettevõtted. Väikeseid ettevõtteid või isegi suuremaid ettevõtteid võib minilao rent aidata hoida varu- ja inventarikaupu, arhiive või kontorimööblit, eriti siis, kui ruumipuudus on probleemiks. 

Online-kauplejad. Väikeettevõtted, mis müüvad tooteid internetis ja vajavad tihti lisaruumi lao ja inventari hoidmiseks. 

Töölähetused. Näiteks teistest linnadest tulnud ettevõtted võivad hoida oma tööriistu ja varuosi miniladudes, et need oleksid kergesti ja turvaliselt objekti lähedused kättesaadavad. 

Spordiklubid. Spordiklubid võivad hoida oma spordivarustust, nagu jalgpallivarustust, murdmaasuuski või rattaid, miniladudes, eriti kui neil puudub piisav ruum oma klubihoones. 

Asjade ajutine ladustamine

Kokkuvõttes võimaldab asjade ajutine ladustamine säilitada asjade turvalisust ja kaitsta neid kahjustuste eest ajutiste või ebaharilike eluolukordade korral ning aitab hoida kodu või ettevõtte korras ja organiseerituna.

Merekonteiner.eu pakub turvalist ja taskukohast asjade ladustamist mugavates miniladudes
suurusega 3.5 m², 7 m², 14 m² ja 28 m².

Miks eelistada just Merekonteiner.eu miniladusid?

  • 24/7 valve ja ligipääs
  • hind kuni 75% soodsam, kui mujal ladustades
  • mugav juurdepääs autoga lao ukse juurde

Lisaküsimuste korral helistage 5663 1922 või kirjutage meile!

Minilao rent